Sharon Stone kendisini sekse zorlayan yapımcıyı ve aktörü ifşa etti

Dünyaca ünlü oyuncu Sharon Stone daha önce üstü kapalı bir şekilde yaptığı ifşaları detaylandırarak gündem oldu…

Ünlü oyuncu 2021 yılında isim vermeden iddialarla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. 1990’larda yaptığı filmlerle bir döneme damga vuran Stone’un o dönemde rol aldığı bir filmde “ekran önünde kimya yakalanması” için başrolü paylaştığı oyuncu ile seks yapmaya zorlandığını söyledi.

Stone o dönemde yaptığı açıklamalarda film, yapımcı ve başrol oyuncusunun isimlerini açıkladı. Stone, kendisini seks yapmaya zorlayan prodüktörün isminin Robert Evans olduğunu söylerken ünlü oyuncu Billy Baldwin’in de rol arkadaşı olduğunu söyledi.

İkili 1993 yılında vizyona giren Sliver isimli yapımda rol almıştı.

Paramount isimli yapım şirketini uzun yıllar yöneten Evans 2019 yılında yaşamını yitirmişti. Godfather, Italian Job, The Great Gatsby ve Chinatown gibi filmlerin de yapımcısı olan Evans’ın filmi Stone’un Temel İçgüdü filminden önce şöhret basamaklarına çıkmasına yardımcı olmuştu.

Stone, Evans’ın kendisine, “Ben Ava Gardner ile yattım sen de Billy Baldwin ile yatmalısın çünkü onunla seks yaparsan Baldwin’in performansı daha iyi olur. Billy’nin filmde performansının daha iyi olmasına ihtiyacımız var” dediğini söyledi.

Stone, Temel İçgüdü filminde başrolü paylaştığı Michael Douglas ile böyle bir olay yaşamadığını söylerken, “Michael Douglas’la sevişmek zorunda kalmadım. Michael işe gelirdi ve doğru şekilde çalışırdı, repliklerini söyler, prova yapar ve işini bitirirdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x